Вакуумні навушники KZ EDA Balanced Edition з мікрофоном (Сріблястий)

749 ₴
- В наявності
- Код: 1634
Ключові особливості:
- 10 мм динамічні випромінювачі
- Посріблений кабель високої чистоти
- Мікрофон на кабелі
Бюджетні дротові навушники KZ EDA Balanced створюють приємне враження та забезпечує індивідуальний підхід при носінні. У цій моделі на вас чекає професійне акустичне налаштування з точним частотним кросовером для досягнення чудового звучання.
Правильно підібрані амбушур ефективно знижують рівень шуму і дозволяє вам спокійно насолоджуватися музикою, оскільки ергономічний дизайн забезпечує пасивне шумозаглушення приблизно на 26 дБ. Корпус із імпортної смоли надійний та міцний, щоб ви могли довго насолоджуватися своєю парою навушників. Корпус зносостійкий та його складно пошкодити завдяки литій конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KZ |
| Колір | Сріблястий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс, Ом | 34 |
| Інтерфейс під'єднання | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Вага | 23±3g |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина дроту | 120±5 см |
| Додаткові можливості | Збалансована характеристика трьох частот, Hi-Fi звук, корпус із імпортної смоли, посилена металева рама, пасивне шумопоглинання до 26 дБ, ергономічна посадка, знімний посріблений кабель, HD-мікрофон із кнопкою керування, позолочений штекер 3.5 мм |
| Діапазон частот (Гц) | 20 - 40000 |
| Кабель | Посріблений |
| Кількість випромінювачів | 1 |
| Наявність мікрофону | Є |
| Тип звуку | Збалансований |
| Тип конектора | 2-pin 0.75 мм |
| Тип навушників | Вакуумні |
| Чутливість (дБ) | 112 |
- Ціна: 749 ₴



