Пуровер Ecocoffeetools GV40 для заварювання кави Black

486 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13701-87465
+380 (63) 795-25-57
ВіталійХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecocoffeetools |
| Висота | 93 мм |
| Діаметр | 28 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Об`єм | 250 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Прес-фільтр | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Країна виробник | Китай |
| Тип посуду | Пуровер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
- Ціна: 486 ₴





