Сервер Choxila 12044 графин для приготування кави заварник для пурівера скляний 600 мл

394 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13973-90245
+380 (63) 795-25-57
ВіталійХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Choxila |
| Висота | 110 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Матеріал | Скло |
| Матеріал ручки | скло |
| Об`єм | 600 мл |
| Прес-фільтр | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
| Тип посуду | Сервер |
- Ціна: 394 ₴








